MIFA 9

Przestronna, eksluzywna

i luksusowa

Już dostępny w Plichta Electric

sprawdź specyfikację

Ekskluzywnie i luksusowo

Celem przy projektowaniu modelu MIFA 9 było stworzenie zaawansowanej technologicznie i luksusowej atmosfery oraz zapewnienie interaktywnych wrażeń.

Wnętrze

Podczas opracowywania MIFA 9 celem było stworzenie zaawansowanej technologicznie i luksusowej atmosfery oraz zapewnienie interaktywnych doznań.
Fotele pierwszego i drugiego rzędu posiadają elektryczną regulację, wentylację i ogrzewanie. A to nie wszystko, fotele mają również funkcję masażu, dzięki czemu będzie można cieszyć się relaksującą i komfortową jazdą.
Pasażerowie drugiego rzędu mogą cieszyć się niezależnymi fotelami z ogromną regulacją pochylenia oparcia, regulowanymi podnóżkami oraz cyfrowym panelem sterowania w podłokietnikach. Fotele w drugim i trzecim rzędzie można przesunąć całkowicie do przodu, aby zwolnić przestrzeń bagażową.

Zasięg

MIFA 9 jest wyposażona w akumulator o pojemności 90 kWh, który zapewnia zasięg 440 / 595 km (WLTP w cyklu mieszanym/miejskim). *Na zasięg wpływa wiele zmiennych, takich jak styl jazdy, temperatura, ciśnienie w oponach i inne czynniki. Podany zasięg jest oparty na wynikach testów w standardach WLTP, w cyklu kombinowanym i miejskim.

Ładowanie

Akumulator przyjmuje 11 kW przy ładowaniu AC (3-fazowym). Pompa ciepła jest na wyposażeniu standardowym.

skontaktuj się

Umów się na jazdę testową