EUNIQ 5

100% elektryczny samochód rodzinny

6 miejsc dla całej Twojej Rodziny

6-osobowysamochód rodzinny

70kWhakumulator

360/437 kmwltp (mieszany/miejski)

Duży I rodzinny

DUŻY, W PEŁNI ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD RODZINNY

Maxus Euniq5 (6-osobowy) to w pełni elektryczny, przestronny samochód rodzinny z 6 miejscami siedzącymi. Maxus Euniq 5 posiada pakowny bagażnik, a także dużą przestrzeń zarówno dla pasażerów jak i kierowcy zapewniając komfort podróżowania na najwyższym poziomie.

Ponadto samochód ma zasięg 360-437 km (WLTP mieszany / miejski), a zatem jest samochodem zarówno do użytku w mieście, jak i na długich dystansach. Posiada akumulator o mocy 70 kW i można go szybko naładować od 30-80% w 35 minut.

* ( EW4 – 36 m-cy/ 60.000 km, BEV S – 36 m-cy/ 90.000 km)   pełen zakres informacji o pakiecie zostanie przedstawiony wraz z ofertą przez Doradcę.

wnętrze

siedzeniadoskonały komfort

szyberdachpanoramiczny

ładowaniebezprzewodowe

Systemy i wyposażenie

Bezpieczeństwo

Maxus Euniq jest wyposażony na bardzo wysokim poziomie, posiada szereg pasywnych i aktywnych funkcji bezpieczeństwa. Samochód jest wyposażony między innymi w system automatycznego hamowania awaryjnego, elektroniczną kontrolę stabilności, system monitorowania martwego pola, tempomat adaptacyjny czy asystenta hamowania awaryjnego.

Jest wyposażony między innymi w system automatycznego hamowania awaryjnego, elektroniczną kontrolę stabilności, system monitorowania martwego pola, tempomat adaptacyjny czy asystenta hamowania awaryjnego.

Zasięg i zużycie

6-miejscowy Euniq5 to elektryczny samochód rodzinny, który łączy w sobie przestronne wnętrze i imponujący zasięg. Samochód zapewnia zasięg 345-420 km* (WLTP mieszany/miejski) i jest idealnym wyborem niezależnie od tego czy jedziesz do pracy, czy na rodzinne wakacje.

*Na długość zasięgu ma wpływ wiele zmiennych, takich jak styl jazdy, natężenie ruchu ulicznego, temperatura na zewnątrz, ciśnienie powietrza w kołach i inne. Podany zakres opiera się na WLTP zarówno w cyklu mieszanym, jak i miejskim.

Ładowanie

Maxus Euniq5 6-osobowy ma pojemność baterii 70kWh. Czas ładowania przy podłączeniu DC od 30-80% liczony jest na ok. 35 minut. Wszystkie samochody firmy Maxus mają możliwość korzystania z szybkich ładowarek w standardzie CCS.

Gwarancja

Zakup elektrycznego samochodu ma być bezpieczny. Dlatego Maxus Euniq MPV sprzedawany jest z gwarancją 5 lat / 100 000 km oraz gwarancją na baterię na pełne 8 lat / 200 000 km.

Podwozie samochodu pokryte jest środkiem antykorozyjnym, który chroni przed powstawaniem rdzy.
Nie musisz za to dopłacać, masz to w cenie.

Umów się na jazdę testową